KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3342413

nr 334 2413

Blandteknik

Empirestil, 1920-tal, 37x107

Utrop:

300 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 1 november 2004